*Alle topsnelheden zijn gemeten zonder upgrades op het voertuig

Klik op een tabel om te sorteren

Categorie Auto Topspeed (km/u)* Kofferbakgrootte (kg) Prijs (€)
CompactsWeeny Issi1602575000
CompactsPeugot 3081602535000
CompactsPincho1402520000
CompactsVolkswagen beetle1402570000
CompactsBrioso R/A1652537000
CompactsFiat Multipla1602530000
CompactsToyota1902550000
CompactsPanto1552515000
CompactsBlista1602525000
CoupesMercedes CLS 6321520250000
CoupesRolls Royce Wraith240201250000
CoupesAudi RS319020125000
CoupesOracle1802040000
CoupesExemplar1802070000
CoupesF6201852080000
CoupesWindsor18020200000
CoupesJackal1802060000
CoupesAudi S32002050000
CoupesAudi S420020110000
CoupesBMW M3 E461702075000
CoupesAudi S5 201721020150000
CoupesMaserati Ghibli23020400000
CoupesSchwarzer19020200000
MotorcyclesMaibatsu Manchez175550000
MotorcyclesNemesis170535000
MotorcyclesNagasaki Chimera1605125000
MotorcyclesSanctus190575000
MotorcyclesScorcher (Fiets)Fiets02000
MotorcyclesTri bike (Fiets)Fiets03000
MotorcyclesVader165550000
MotorcyclesWestern Sovereign1705105000
MotorcyclesAprillia Supermoto1955125000
MotorcyclesYamaha R62805300000
MotorcyclesHakuchou Drag 1955125000
MotorcyclesSanchez Sport190545000
MotorcyclesRuffian170535000
MotorcyclesWestern Zombie Bobber170585000
MotorcyclesHarley Davidson FatBoy160595000
MotorcyclesWestern Nightblade1805110000
MotorcyclesSanchez Sport185545000
MotorcyclesCliffhanger180550000
MotorcyclesBMX (Fiets)Fiets01500
MotorcyclesFixter (Fiets)Fiets02500
MotorcyclesVespa15055000
MotorcyclesFaggio115510000
MotorcyclesEsskey175540000
MotorcyclesAkuma190535000
MotorcyclesCruiser (Fiets)Fiets01100
MotorcyclesGargoyle190555000
MotorcyclesBF400215550000
MotorcyclesHexer160555000
MotorcyclesBati 801210555000
MuscleSabre Turbo1702585000
MuscleSabre GT1502575000
MuscleVigero1702550000
MuscleDominator1902565000
MuscleDeclasse Tampa1602560000
MuscleFaction XL15525100000
MuscleFord Mustang Boss22025227500
MuscleDeclasse Voodoo16025125000
MuscleHermes17025150000
MuscleNightshade1702590000
Off-RoadDubsta 6x616025200000
Off-RoadJeep Wrangler 201217025150000
Off-RoadFreecrawler16025150000
Off-RoadKamacho16525100000
Off-RoadBlazer1552555000
Off-RoadBlazer Sport1602565000
Off-RoadRebel1602585000
Off-RoadSandking16025125000
Off-RoadBifta1702550000
PickupsBison160150120000
PickupsGuardian155150200000
PickupsBobcat XL155150120000
SedansVolvo S602004080000
SedansCognoscenti1754070000
SedansTesla Model S23540275000
SedansAudi A816540100000
SedansAudi S815540100000
SedansOpel Astra1904040000
SedansAlfa Romeo GQV1754060000
SedansBMW E381754050000
SedansSuper Diamond18040500000
SedansMercedes E4201701560000
SedansStafford14515450000
SedansSchafter1701580000
SportsBMW M5 touring22015375000
SportsBanshee 900R18015175000
SportsSeven 7020015350000
SportsNissan Skyline18015170000
SportsMazda MX-5 Miata1801560000
SportsJester Classic18015175000
SportsFuto18015100000
SportsBuffalo1701590000
SportsMitsubishi Evo 9 MR 200620515180000
SportsSubaru Impreza18015175000
SportsBMW M6 Coupe23015400000
SportsBMW i822515500000
SportsFord mustang GT24015400000
SportsBestia GTS18015210000
SportsFeltzer19515150000
SportsFurore GT19515150000
SportsMercedes C6322515300000
SportsMercedes E6321015425000
SportsKuruma18015150000
SportsPariah19015200000
SportsOmnis18015125000
SportsNeon18515200000
SportsLynx19015150000
SportsKhamelion16515150000
SportsMercedes A-klasse 201720515250000
SportsElegy Retro Custom18015175000
SportsComet Retro Custom19515250000
SportsMercedes AMG GT22015750000
SportsBMW M235 Widebody21015250000
SportsPeugeot 205 Turbo1851570000
SportsBanshee18015150000
SportsAston Martin Vanquish21015225000
SportsSchwartzer Custom19515350000
SportsVerlierer19515175000
SportsNissan GTR28515600000
SportsAudi RS623015350000
SportsJester19015150000
Sport ClassicsVulcar Fagaloa1351045000
Sport ClassicsCheburek1701035000
Sport ClassicsAudi 1001601050000
Sport ClassicsRetinue1851085000
Sport ClassicsBtype1551062000
Sport ClassicsTurismo Classic19010275000
Sport ClassicsPeggassi Torero18010250000
Sport ClassicsMamba19010120000
Sport ClassicsGrotti Stinger1701075000
SuperVacca19015375000
SuperTyrus19015425000
SuperSultan RS18515250000
SuperETR1 Sheava18515400000
SuperReaper19015400000
SuperAutarch19515512000
SuperRE-7B19515400000
SuperTempesta Custom20015650000
SuperCyclone19015473000
SuperFerrari 458 Speciale280151500000
SuperBugatti Chiron300153500000
SUVsMesa1557065000
SUVsDubsta Luxuary15070145000
SUVsMesa Trail17070175000
SUVsJeep Trackhawk21070400000
SUVsBrabus B63S Widestar20070175000
SUVsBaller Sport17070150000
SUVsXLS16570150000
SUVsMercedes G6524070350000
SUVsContender18070120000
SUVsLamborghini Urus23070765000
SUVsHuntley S1707087500
VansRumpo Trail150150150000
VansBurrito15015090000
VansYouga Classic140150100000
VansBurrito160150112500